Рушникосушки

Водяна рушникосушка OVDP 15/50 Heizung
Водяна рушникосушка OVDP 13/50 Heizung
Водяна рушникосушка OVD 36/60 Heizung
Водяна рушникосушка OVD 30/60 Heizung
Водяна рушникосушка OVD 26/60 Heizung
Водяна рушникосушка OVD 19/60 Heizung
Водяна рушникосушка OVD 14/60 Heizung
Водяна рушникосушка OVD 11/60 Heizung
Водяна рушникосушка OVD 36/50 Heizung
Водяна рушникосушка OVD 30/50 Heizung
Водяна рушникосушка OVD 26/50 Heizung
Водяна рушникосушка OVD 19/50 Heizung
Водяна рушникосушка OVD 14/50 Heizung
Водяна рушникосушка OVD 11/50 Heizung
Водяна рушникосушка OVD 36/40 Heizung
Водяна рушникосушка OVD 30/40 Heizung
Водяна рушникосушка OVD 26/40 Heizung
Водяна рушникосушка OVD 19/40 Heizung
Водяна рушникосушка OVD 14/40 Heizung
Водяна рушникосушка OVD 11/40 Heizung
Показано 1 по 20 з 193 (Всього сторінок 10)
Рушникосушки

Рушникосушки – це оригінальний по дизайну, виконаний в різних формах і стилях обігрівальний прилад для просушки текстильних виробів. Так само може використовуватись, як додатковий обігрівач у ванній кімнаті.  

Виготовляються ці нагрівальні прилади з нержавіючої сталі. Вони не піддаються корозії. Потрібно зазначити, що на термін експлуатації рушникосушок впливає якість і вид матеріалів, з яких вони виготовлені.

Рушникосушки поділяються на водяні, електричні та комбіновані. Водяні можуть виготовлятися не тільки з нержавіючої сталі, а й з сталі, міді, латуні чи алюмінію з покриттям, що захищає від корозії. Даний вид ще ділять по типу підключення до системи гарячого водопостачання (бокове, верхнє і нижнє), що забезпечують нагрівання за рахунок проходження гарячої води по трубках рушникосушки.

Особливістю електричних рушникосушок є нагрівальний елемент (ТЕН), розташований всередині металевого корпусу. ТЕН розжарюється і віддає тепло рідині яка знаходиться в трубках, а рідина в свою чергу передає тепло на металеві трубки які виконують роль радіатора. Такі сушки можуть бути маленьких розмірів і ваги, завдяки чому можна їх вмонтувати в будь-якому місці у ванній.

Комбіновані рушникосушки за габаритами близькі до водяних. Особливістю їх є те, що окрім підключення до системи водопостачання, вони ще мають нагрівальний елемент. Це дозволяє мати альтернативу: використання гарячої води чи електроенергії.

Якщо розглядати рушникосушки за методом кріплення, то їх можна поділити на стаціонарні (нерухомо кріпиться на стіні) і поворотні (кріпляться на стіні і за рахунок шарнірів можуть повертатися).