EnergyWest

Про нас

Шановні друзі! Ми раді вітати Вас у нашому інтернет-магазині!

Energywest.com.ua - інтернет-магазин, в якому ви зможете придбати найрізноманітнішу електротехнічну і побутову техніку, що створює комфортні умови проживання і роботи у ваших помешканнях, офісах і виробничих приміщеннях.  Ми допоможемо вам купити кондиціонери і котли опалення, світлодіодне освітлення та розетки і вимикачі, обігрів для підлоги та радіатори опалення, системи захисту від затоплення  та кабельну продукцію, рушникосушки і багато чого іншого. Асортимент продукції, що пропонує наш інтернет – магазин, постійно розширюється і збагачується новітніми зразками електротехнічного обладнання і побутової техніки. У нас ви зможете купити найбільш актуальні  прилади і обладнання для дому, виробництва відомих фірм і отримати їх у найкоротший термін.

Не зважаючи на свою молодість, члени нашого дружнього колективу вже мають достатній досвід і кваліфікацію, і докладають усіх своїх енергійних зусиль для того, щоб ви мали можливість придбати у нас все, що вам необхідно для створення комфортної  і затишної атмосфери на час роботи і відпочинку. Ми завжди піклуємось про зручність і задоволення наших клієнтів і завжди раді бачити вас серед наших постійних покупців. І для цього готові запропонувати вам:

- своєчасну і кваліфіковану консультацію;

- високу якість продукції;

- оперативну доставку у будь-який регіон України;

- адекватні ціни та гарантійне обслуговування.

Пропонуємо  вам широкий вибір (що постійно розширюється) високопродуктивних світлодіодних ламп, світильників, панелей та інших продуктів, які забезпечують економію енергії,  довгий термін служби і найкраще освітлення. 

До вашої уваги також пропонуємо новітні котли опалення, та радіатори опалення різних конструкцій.

Будь які ваші вимоги, щодо кліматичних умов в оселі будуть задоволені кондиціонерами, що ви  також  зможете придбати у нас.

Ласкаво просимо до нашого інтернет-магазину і сайту! Ми впевнені, що наша співпраця принесе взаємну радість і задоволення!