EnergyWest
Знижка

Підвісні вуличні світильники

Світильник вуличний Nowodvorski CUMULUS M 9715 Світильник вуличний Nowodvorski CUMULUS M 9715

Світильник вуличний Nowodvorski CUMULUS M 9715

..

Кількість: 95

4488 грн

Світильник вуличний Nowodvorski CUMULUS L 9607 Світильник вуличний Nowodvorski CUMULUS L 9607

Світильник вуличний Nowodvorski CUMULUS L 9607

..

Кількість: 40

5900 грн

Вуличний підвісний світильник CUMULUS 9751 Nowodvorski Вуличний підвісний світильник CUMULUS 9751 Nowodvorski
Вуличний підвісний світильник SPEY I 5291 Nowodvorski Вуличний підвісний світильник SPEY I 5291 Nowodvorski
Вуличний підвісний світильник  TAY I 5293 Nowodvorski Вуличний підвісний світильник  TAY I 5293 Nowodvorski

Вуличний підвісний світильник TAY I 5293 Nowodvorski

..

Кількість: 13

2498 грн

Вуличний підвісний світильник AMUR I 4693 Nowodvorski Вуличний підвісний світильник AMUR I 4693 Nowodvorski
Світильник вуличний Nowodvorski TYBR I 4684 Світильник вуличний Nowodvorski TYBR I 4684

Світильник вуличний Nowodvorski TYBR I 4684

..

Кількість: 6

2095 грн

TK Lighting  MODO 4390. Вуличний підвісний світильник TK Lighting  MODO 4390. Вуличний підвісний світильник
Підвісний набір Nowodvorski для серії Picnic 8107

Підвісний набір Nowodvorski для серії Picnic 8107

..

Кількість: 1

1111 грн

TK Lighting  MODO 4341. Вуличний підвісний світильник TK Lighting  MODO 4341. Вуличний підвісний світильник
Показано 1 по 30 з 39 (Всього сторінок 2)
Підвісні вуличні світильники

      Вуличні підвісні світильники використовуються для освітлення альтанок і веранд, входу в будівлю, для двору і саду. Це вдале доповнення до інших ландшафтних ідей, яке допоможе додати вишуканість загальному стилю та візуально підкреслити архітектурні переваги будівель. Можливо закріплення світильників на спеціальні кронштейни (з подальшою фіксацією до стіни) або до стелі.
      Освітлювальні прилади для зовнішнього застосування виготовлені з урахуванням всіх особливостей їх експлуатації. Вони мають високий ступінь захисту від вологи і пилу, вироблені з міцного матеріалу, не вимагають складного догляду і постійного контролю.
      Види підвісних світильників


      До основних критеріїв вибору можна віднести ступінь пило - і волого захищеності пристрою, вид лампи, спосіб монтажу, потужність і світловий спектр. При виборі підвісного світильника слід орієнтуватися на показник IP і співвідносити його з майбутніми умовами експлуатації. При розміщенні бра або світильника під козирком або навісом досить придбати товар з IP 43-44 (прилад захищений від попадання всередину корпусу прямих бризок). Товари з маркуванням IP 54 стійкі до прямих і бічних бризок, а також резистентні до дрібних пилових частинок. Світильники з маркуванням IP 65 і вище витримують навіть спрямований, потужний струмінь води і здатні працювати в умовах великої запиленості (що не є характерним для експлуатації підвісних світильників).

         Виробники пропонують широкий вибір підвісних моделей світильників з різними видами ламп - галогенними, світлодіодними, люмінесцентними. Галогенні лампи довговічні, економічні і відрізняються бездоганною передачею кольору. Люмінесцентні аналоги забезпечують високу світловіддачу, можуть випромінювати світло різного спектру. Найбільш популярними на сьогоднішній день є світлодіодні підвісні моделі. Вони дуже економічні, приваблюють високим ККД і відмінною якістю освітлення. В каталозі нашого інтернет-магазину представлені різноманітні моделі з різною потужністю і різним розміром цоколя. Завдяки цьому кожен може вибрати варіант, виходячи з вимог щодо освітлення конкретного об'єкту.
      Як вибрати підвісний світильник?


      Перед придбанням підвісного світильника для вулиці рекомендується співвіднести його потужність з можливостями конкретної електромережі (особливо, якщо планується монтаж кількох великих світильників). Різний показник вологозахисту вказує на особливості експлуатації даного обладнання, проте ніяк не є характеристикою більш високої або низької якості. Наприклад, для монтажу бра на відкритій веранді цілком достатньо показника IP 43 і немає необхідності придбання дорогих аналогів, розрахованих на занурення в воду.

       Ми співпрацюємо з відомими брендами, які приділяють велику увагу контролю надійності матеріалів. В якості основних матеріалів використовується метал з антикорозійним покриттям, високоміцне скло і пластик. Це забезпечує ударостійкість виробів, їх здатність витримувати перепади температур.

       На сторінці кожного товару представлена характеристика його властивостей і якостей (потужність, робочий ресурс, тип патрона, виробник). У нас можна придбати як стандартні моделі за бюджетною вартістю, так і колекційні пропозиції від елітних брендів. Зростаючою популярністю користуються вуличні підвісні світильники з сенсорними датчиками для оформлення входу. В таких приладах освітлення вмикається тільки при наближенні об'єкта і вимикається (або працює в економічному режимі) в інший період.

      Консультанти інтернет-магазину «Енерджівест» завжди готові надати додаткову інформацію по товару, допомогти з вибором і оформленням покупки.