EnergyWest
Знижка

Світлодіодні прожектори

Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)
Світлодіодні прожектори

      Прожектори вуличні набувають все більшої популярності, як практична альтернатива натрієвим і галогенним ліхтарям. Це вдалий варіант як для освітлення прибудинкової території, так і підсвічування цілих архітектурно-ландшафтних комплексів. Вуличні led прожектори широко використовуються для освітлення стадіонів, ігрових майданчиків і патіо. Купити світлодіодний прожектор стане вдалою ідеєю для підсвічування туристичних об'єктів - пам'ятників, храмів і старовинних будівель. Це затребуване обладнання на промислових майданчиках і складах, в зонах паркування і у дворах. Даний вид освітлювальних приладів застосовується для підсвічування вивісок і банерів, рекламних розтяжок і щитів. Моделі з найвищим ступенем вологозахисту актуальні для басейнів і фонтанів.

      Прожектор складається з металевого корпусу, джерела світла (матриця зі світлодіодами або один великий світлодіод) і відзеркалюючого матеріалу. Сам корпус оснащують датчиками різного призначення, для стабілізації струму використовують драйвер.
      Основні переваги


      У порівнянні з лампами розжарювання витрата електроенергії світлодіодних ліхтарів в 8-9 разів менше, що забезпечує значну економію. Корпус виробу виготовлений з алюмінію, який відрізняється стійкістю до корозії і високою тепловідводною здатністю. Використання міцного металу мінімізує ймовірність пошкодження в результаті вандальних дій або необережного поводження.

      Прожектор світлодіодний продукує якісний потік (в залежності від типу світлодіоду можливе збільшення інтенсивності освітлення до 300%). Світло не мерехтить, є комфортним для очей і має високий ККД. Виріб може експлуатуватися при будь-якій погоді, а також - в умовах підвищеної запиленості. Такі моделі добре переносять перепади напруги, а малий ступінь нагрівання світлодіодів є гарантією від ризику займання внаслідок перегріву устаткування. При виході з ладу одного або декількох світлодіодів лампа з матрицею продовжує світити і не гасне.

      Вуличні світильники-прожектори мають компактні розміри та сучасний дизайн, тому можуть виступати в якості оригінального декоративного елементу. Різноманітний асортимент дозволяє придбати модель з врахуванням ваших уподобань і фінансових можливостей. Товар виготовляється з екологічно чистих матеріалів, не містить ртуть та інші шкідливі речовини. На всю продукцію надають довгострокові гарантії.
      Прожектор вуличний: види


      Сучасні виробники пропонують пристрої освітлення різної потужності (10, 30, 50 Вт і т.п.). Залежно від світлового спектру вуличні led прожектори дають тепле (жовте) світло, холодне (біле) або нейтральне. Кут потоку варіюється в широкому діапазоні, завдяки чому можна підбирати ідеальне рішення для кожного окремого об'єкта.

      На відміну від внутрішньокімнатних моделей ступінь вологозахисту вуличних аналогів завжди є високою - від 54 до 68 IP. Даний показник також свідчить про надійний захист від пилових частинок. Термін служби обладнання вимірюється в робочих годинах і завжди обчислюється тисячами, але в різних модифікаціях параметри можуть істотно відрізнятися.

      У нашому каталозі представлені стаціонарні і мобільні варіанти. Стаціонарний тип міцно монтується до основи (стовп, стіна, сходи), для зміни місця розташування потрібен повний демонтаж. Переносні моделі мають спеціальну ніжку-клин, яку вставляють в землю. До цієї ж категорії належать навісні аналоги і вуличні лампи на штативі.
      Як вибрати прожектор вуличний?


      До основних критеріїв вибору можна віднести: потужність і яскравість освітлення приладу, кут розсіювання світла і тип спектру (теплий, нейтральний, холодний), вагу виробу. З цими та іншими характеристиками можна ознайомитися на сторінці товару. При необхідності додаткові питання можна задати нашим консультантам.

      Багато сучасних моделей мають додаткові функції (наприклад, прожектор з датчиком руху або з контролером регулювання яскравості освітлення). Фахівці не рекомендують економити на якості корпусу, адже тонкий шар металу не здатний забезпечити повноцінне відведення тепла від джерела світла. Для зовнішніх приладів показник вологозахисту повинен бути не менше IP 54, а для прожекторів для басейнів і фонтанів необхідно вибирати моделі з максимальними характеристиками (66-68).

      Форма приладу також впливає на особливості підсвічування. Квадратні ліхтарі підійдуть для рівномірного охоплення великих площ. Видовжені затребувані при підсвічуванні басейнів і штучних водойм, а також - в ландшафтному дизайні. Круглі лампи продукують спрямований потік світла на один об'єкт.