EnergyWest
Знижка

Зоряне небо

Horoz Electric зоряне небо SILVIA Horoz Electric зоряне небо SILVIA

Horoz Electric зоряне небо SILVIA

..

193 грн

Horoz Electric зоряне небо LAURA Horoz Electric зоряне небо LAURA
Horoz Electric зоряне небо BIANCA Horoz Electric зоряне небо BIANCA

Horoz Electric зоряне небо BIANCA

..

135 грн

Horoz Electric зоряне небо BELLA Horoz Electric зоряне небо BELLA

Horoz Electric зоряне небо BELLA

..

152 грн

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)
Зоряне небо

Сучасні світильники для стильного інтер'єру

Створення унікального дизайну в приміщенні це досить складний та трудомісткий процес, що вимагає великих вкладень. Полегшити створення оригінального інтер'єру можна за допомогою освітлення. Правильно підібрані освітлювальні вироби не тільки підкреслять ремонт в приміщенні, але також стануть його окрасою.

Сьогодні для освітлення приміщення багато дизайнерів використовують точкові світильники з LED підсвічуванням. Це невеликі освітлювальні вироби, які можна встановити будь-яким зручним способом. Завдяки такому монтажу в приміщенні створюється освітлення з декількома рівнями і функціональними зонами.

Основні переваги та недоліки

Точкові освітлювальні вироби з LED підсвічуванням мають ряд переваг в порівнянні з лампами розжарювання, а саме:

  • Значна економія електричної енергії.
  • Тривалий термін експлуатації. Світильники даного типу мають ресурс роботи до 50 тисяч годин.
  • LED лампи не випромінюють ультрафіолет. Завдяки цьому предмети, що знаходяться в зоні освітлення, не вигоряють і не втрачають свого первісного вигляду.
  • Точкові освітлювальні вироби практично не виділяють тепла. Це означає, що їх можна встановлювати практично на будь-яку поверхню.

До основних недоліків можна віднести те, що дані освітлювальні вироби не здатні в повній мірі освітити приміщення. Тому їх краще всього використовувати як додаткове освітлення.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір точкових освітлювальних приладів з LED підсвічуванням від кращих європейських та світових виробників. Наші консультанти допоможуть вам з вибором продукції та оформленням замовлення. Ми доставляємо наш товар в будь-яку точку України.

Втілюйте свої ідеї разом з нами.