EnergyWest
Знижка

Рекуператори

Рекуператор вентиляційний Prana 340S
Рекуператор вентиляційний Prana 340A
Рекуператор вентиляційний Prana 250 Рекуператор вентиляційний Prana 250
Рекуператор вентиляційний Prana 200G Рекуператор вентиляційний Prana 200G
Рекуператор вентиляційний Prana 200C Рекуператор вентиляційний Prana 200C
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)
Рекуператори

     Рекуператори для вентиляції набувають все більшої популярності, як простий та ефективний варіант для поліпшення мікроклімату приміщень. Встановлення пластикових вікон сприяє не тільки збереженню тепла, але й виступає суттєвою перешкодою для природної циркуляції повітряних потоків. При регулярному провітрюванні за допомогою примусової вентиляції витрати на підтримку взимку необхідного рівня тепла в приміщенні збільшуються на 10-30%. У спекотну пору року значна частина енергоресурсу витрачається на кондиціонування.

     Рекуператор для квартири і промислових об'єктів забезпечує ефективну вентиляцію приміщення, сприяє значній економії енергоресурсу. Дане обладнання обігріває та очищує повітря, яке потрапляє ззовні. Сфера застосування: житлові та комерційні приміщення, адміністративні та промислові об'єкти, побутові споруди. Це квартири і приватні будинки, навчальні та лікувальні заклади, готелі та офіси, супермаркети і клуби, спортивні центри та басейни, виробничі приміщення і т.п.
      Рекуператор повітря: технічні особливості


     У перекладі з латинської назва обладнання (recuperator) означає «повертає» або «забирає назад». Рекуператори - це прилади-теплообмінники поверхневого типу, які вбудовуються в систему вентиляції. При виході з приміщення відпрацьоване повітря контактує з мідними елементами теплообмінника та нагріває їх. У свою чергу вхідне свіже холодне повітря нагрівається при контакті з системою рекуперації. Це сприяє мінімізації тепловтрат і підвищенню ефективності опалення. На ККД обладнання впливає кілька чинників - різниця зовнішньої та кімнатної температур, технічні характеристики самої моделі, правильність монтажу і т.п. Встановлення даного приладу не є альтернативою централізованому або додатковому опаленню. Рекуператор допомагає зберегти вже вироблене тепло і «не обігрівати вулицю», мінімізувавши тепловтрати в процесі провітрювання. Повторне використання тепла знижує енерговитрати на додатковий обігрів приміщення, оскільки ви використовуєте тепло, яке вже «оплачене».
     Моделі, представлені в нашому каталозі, виготовлені з якісної міді. Даний матеріал відрізняється високим ступенем теплопровідності, що забезпечує бездоганну функціональність приладу. Потрапляючи до обміннику, холодний потік частково нагрівається, для досягнення необхідної температури повітря використовується опція «міні-підігрів». Потоки свіжого та відпрацьованого повітря не змішуються між собою, оскільки як проходять по різні боки металевих пластин.


      Види рекуператорів


     В каталозі нашого інтернет-магазину представлена продукція відомого українського бренду Prana. Виробник пропонує декілька видів обладнання:

· Рекуператор побутовий відрізняється компактними розмірами і малим рівнем шуму. ККД обладнання становить 88%, рекомендується для приміщень площею до 60 кв. м. Встановлюється в квартирах і приватних будинках, навчальних і офісних установах, невеликих магазинах і т.п. До даної категорії належить модель Prana-200G

· Рекуператор напівпромисловий. Призначений для громадських приміщень з високою відвідуваністю (їдальні та ресторани, спортивні і розважальні центри, санаторії та навчальні заклади, готелі, банки і т.п.). До даної категорії належить рекуператор Прана -200 С. В ній суміщений безканальний тип вентиляції та промислова потужність, що забезпечує високу ефективність при простоті монтажу. Обладнання призначене для приміщень площею до 120 м кв.

· Рекуператор промисловий. Рекомендується для великих за площею приміщень або промислових об'єктів зі спеціальними кліматичними умовами. До даної категорії належать моделі Prana-340A, Prana-340S і Prana-250. Вони встановлюються в великих торгових павільйонах, спортивних центрах, заводах, басейнах, фабриках і складах, а також - в готелях, ресторанах. Підійдуть для виробничих приміщень з тепловими технологічними процесами.

     Консультанти нашої компанії допоможуть купити рекуператор, з урахуванням всіх його особливостей.


      Переваги використання


     Рекуператор і вентиляція природного типу виконують однакову функцію, але відмінності між ними істотні. Використання спеціального теплообмінного обладнання сприяє значній економії енергоресурсу, даний показник може доходити до 30%. На відміну від звичайного провітрювання, в кімнаті завжди зберігається комфортна температура і відсутні різкі «вкиди» холодного повітря. Купити рекуператор для приватного будинку або промислового об'єкту рекомендується також для зниження запиленості приміщень, за рахунок постійного надходження свіжого повітря. Прилад очищає повітря від шкідливих мікроорганізмів, оскільки мідь має бактерицидні властивості. Продукція ТМ «Прана» відрізняється економічною витратою електроенергії, не потребує придбання змінних фільтрів та їх заміни. Обладнання може працювати в декількох режимах (безшумне нічне провітрювання, інтенсивна вентиляція), присутня опція самоочищення й утеплення корпусу. Рекуператор Прана керується з застосуванням діммеру (реостату). Розроблений спеціальний безкоштовний мобільний додаток для дистанційного контролю.

     На сучасному ринку представлений великий вибір рекуператорів Прана, ціна яких варіюється в широкому діапазоні. Це робить можливим підбір необхідної моделі, з урахуванням фінансових можливостей покупця та вимог до функціонала моделі.

     Для забезпечення високого рівня ефективності велике значення має місце монтажу приладу. Встановлення даного обладнання здійснюється на зовнішній стіні, далеко від димоходу газових і дров'яних котлів. Монтаж деяких моделей можливий на горищному приміщенні з достатнім рівнем провітрювання. Не рекомендується встановлення обладнання в невеликих закритих приміщеннях (ванна, кухня), оскільки це перешкоджає загальній циркуляції свіжого повітря.

     При підборі моделі припливно-витяжної системи експерти рекомендують звернути увагу на ККД обладнання, площу обслуговування, наявність додаткових функцій (підігрів, нічний режим, самоочищення і т.п.), клас енергоспоживання.

     Запрошуємо відвідати наш каталог і замовити інноваційне обладнання від відомої торгової марки Prana - рекуператор для комфорту вашого приміщення та економії енергоресурсу!